Звук поширюється зі швидкістю 340 м\с у повітрі. Яка довжина цієї хвилі, якщо її частота 20

Гц? СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дильмухаметов Тимур.

Дано: |

V=20 Гц |

v=340 м/с|

---------------|

λ-?

Решение:

λ= v/V= 340/20= 17 м