Запишіть рівняння гармонічних коливань, що здійснюються за законом косинуса, якщо період коливань

становить 0,25 с, амплітуда – 6 см, а початкова фаза коливань – 0,5π рад.

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

даноT=0,25 с

A=0,06 м

Ф=0,5π

решение

w=2п/T=2π/0.25=8 π ( c^-1)

X=0,06*cos (8π*t +0,5π)