Визначте силу взаємодії двох однакових точкових зарядів по 1 мкКл, що знаходяться на відстані 30 см

один від одного.

Ответы на вопрос

Отвечает Кушпелева Софья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = q₂ = q = 1 мкКл = 1·10⁻⁶ Кл

r = 30 см = 0,30 м

__________________

F - ?

F = k·q² / r²

F = 9·10⁹·(1·10⁻⁶)² / 0,30² = 0,1 H