На скільки видовжиться рибо- ловна волосінь жорсткістю 0,5 кН/м при рівномірному підйомі ве

ртикально вгору риби масою 2 кг? Дам 5 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Nurlanov Nurislam.

Ответ:

Объяснение:

k=0,5 кН/м

g= 10 м/с2

Δl = mg/k= 2*10/5*10²= 4*10⁻² м=40 мм