На скільки видовжиться рибацька волосінь жорсткістю 0,5 кН/м при піднятті вертикально вгору риби

масою 200 г? дорівнює 500 т по горизонтальній​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутуков Сергей.

ΔL = 4900 Н * 0,5 м / (0,5 кН/м) = 4900 Н/кН * 0,5 м/1 м = 4900 * 0,5 = 2450 мм.