На скільки видовжиться риболовна волосінь жорсткістю 0,5кН під час рівномірного піднімання

вертикально вгору щуки масою 400 г?????? срочноооооооо останні бали​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Руслан.

Ответ:

8 мм

Объяснение:

k=500 Н/м   m=0.4 кг   x=?

===

F=k*x=m*g

x=m*g/k=0.4*10/500=0.008 м

=====================