Яка маса цукру густиною 1600 кг/м3 міститься в мішку об'ємом 50 л?


Ответы на вопрос

Отвечает Овсепян Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

m = ρ·V = 1 600·50·10⁻³ = 80 кг