ДАЮ 30 БАЛІВ!!! Обчислити виштовхувальну силу, яка діє на повністю занурений металевий циліндр,

об'єм якого 2500 см³, у бензин Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Оксана.

Ответ:

17,5 Н

Объяснение:

F Архiмед = p бензіка * g * V циліндра = 700 * 10 * 0,0025 = 17,5 Н