За допомогою якої формули можна обчислити опір ділянки кола, яка складається з кількох паралельно

з’єднаних провідників? * 1/R=1/R1+1/R2R=R1 - R2R=R1+R2R=R1×R2Срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Khoma Kristina.

Ответ:

1/R=1/R1+1/R2

Объяснение:

При послідовному з'єднанні провідників (мал. 1.) сила струму у всіх провідниках однакова:

I1 = I2 = I.

Малюнок 1.

Послідовне з'єднання провідників

За законом Ома, напруги U1 і U2 на провідниках рівні

U1 = IR1, U2 = IR2.

Загальна напруга U на обох провідниках дорівнює сумі напруги U1 і U2:

U = U1 + U2 = I(R1 + R2) = IR,

де R – електричний опір всього кола. Звідси слідує:

R = R1 + R2.