Для піднімання з дна озера гранітної брили дають зусилля 2,4 кН.Який об'єм брили?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шефер Алина.

Ответ:

Дано

F=2400 Н

р=2500 кг/м3

рв=1000 кг/м3

V-?

Решение

F=m*g-Fa

Fa=pв*V*g

F=V*g(p-рв)

V=F/g*(p-pв)

V=2400/10*(2500-1000)=0,16 м3

Объяснение:0,16 м3