У ліве коліно U-подібної трубки налито воду, висота стовпчика якої становить 24 см.Визначте

висоту стовпчика мастила в правому колінітрубки. Густина мастила становить 800 кг/м3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Постригань Виктория.

Ответ:

m=rV, где V=Sh. Тогда: m(к)=r(к)Sh(к), а m(в)=r(в)Sh(в), m(к)=m(в)=m. Найдём h(к)=m/r(к)S,h(в)=m/r(в)S. Составим соотношение: h(в)/h(к)=r(к)/r(в)=800кг/м3/1000кг/м3=0,8.

Ответ: 0,8.