1.пустотіла мідна статуетка у повітрі важить 71,2 Н .Визначити обєм порожнини якщо вага статуетки ц

воді 56,8 Н 2.Для піднімання з дна озера гранітної брили прикладають зусилля 2,4 кН.Який обєм брил Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Карина.

F=m*g-Fa=p*V*g-pж*V*g=V*g*(p-pж)  V=F/g*(p-pж)=2400/10*(2500-1000)=0,16 м3