У циліндричній посудині під поршнем, площа якого 10 см2, міститься вода за температури 20 °С,

причому поршень торкається поверхні води. Скільки води випарується, якщо підняти поршень на 15 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сыздыков Диас.

Ответ:

Для піднімання поршня потрібно виконати роботу, яка рівна енергії, що піде на випаровування води. Знехтуємо зміною температури кипіння води. 20°C означає, що вода знаходиться за нормальних умов і це не впливає на розв'язок задачі !

Lm=pgSh

m=pgSh/L

m=1*10*10*15*10⁻³/2.3*10⁶=0.65217 *10⁻⁶=0.00065 г