На малий поршень гідравлічного пресу площею 2 см2 діє сила 500 Н. Яка площа більшого поршня, якщо

на нього діє сила 2 кН? Срочно! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненков Владислав.

Ответ:

S2=0.0008м^2

Объяснение:

S1 = 0.0002 м^2

F1/S1=F2/S2

S2=(F2*S1)/F1

S2=(2*1000*0.0002)/500=0.4/500=0.0008