Розрахуйте силу струму, що проходить через реостат, виготовлений з нікелінового дроту довжиною 40 м

і площею поперечного перерізу 1 мм якщо напруга на затискачах реостата дорівнює 21 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Санников Игорь.

Ответ:

Объяснение:

І=40м

S=1мм

U=21B

p=0,4 Ом*мм^2/ м

І=?

Розв'язок:

І=U/R

R= p I/S

I= U*S/ p*l= 21B*1мм/0,4Ом*мм^2/ м *40м = 1,3

в: 1,3