ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА ДАЮ 100 Балов ( В ЗАДАЧАХ НАПИШЕТЕ ДАНО И РЕШЕНИЯ ПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖЖП) Яку

напругу слід прикласти до провідника, опір якого 0,25 Ом, шоб у провіднику була сила струму 30А ? №2:Визначте силу струму, що проходить через реостат, виготовлений з нікелінового дроту довжиною 50м і площею перерізу 1мм2, якщо напруга на затискачах реостата 45В ?

Ответы на вопрос

Отвечает Проскурина Яна.

Ответ: 1.

Напряжение 7,5 Вольт

2. I=U/R=45/20=2 1/4 A

Объяснение: 1. По закону Ома

U = I R = 30 A * 0,25 Oм = 7,5 V

2. R=ρL/S=0,4*50/1=20 Ом

ρ(никелина)=0,4 Ом*мм²/м

Отвечает Переверзева Настя.

1.

Напряжение 7,5 Вольт

2. I=U/R=45/20=2 1/4 A