снаряд що летить зі швидкість 800 м/с, розривається на два уламки масами 8 і 15 кг. Більший уламок

продовжував рухатись у тому ж напрямку зі швидкістю 1600м/с. Визначте швидкість меншого уламку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скиртенко Полина.

Ответ:

Закон Збереження Імпульсу:

800(8+15)=1600*15+x*8

x+3000=2300

x=-700 м/c

Це означає, що уламок масою в 8 кг полетів в іншу сторону