За допомогою нерухомого блока піднімають вантаж для цього прикладають силу 400 н Знайдіть ККД блока


Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Снежана.

Ответ:

Ответ:45кг

:

F=500 n=0.9 (90%)

n=m×g×h/(F×s) h=s

m=n×F/g=0.9×500/10=45