За допомогою нерухомого блока піднімають вантаж, для цього прикладають силу 200 Н. Знайдіть масу

вантажу, якщо ККД блока дорівнює 40%

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Валерия.

Ответ: 8кг

Объяснение:

Дано:

F=200Н

η=40%=0,4

g=10Н/кг

--------------

m-?

η=Ап/Аз=mgh/Fh=mg/F

m=F*η/g=200*0,4/10=8кг