Куля впала на землю з висоти 75м. Знайди час падіння. Прискорення вільного падіння g=10мс2


Ответы на вопрос

Отвечает Сеитов Алихан.

h=75 м

g=10 м/с²

t-?

h=g*t²/2

t²=2*h/g

t=√(2*h/g)=√(2*75/10)=3,87 ≈4 c

Ответ :t=3,87c≈4 с

__________