Визначте прискорення вільного падіння на Місяці (масу і радіус Місяця взяти в інтернет ресурсах). У

скільки разів це прискорення менше за прискорення вільного падіння Землі.

Ответы на вопрос

Отвечает Пташка Янина.

Відповідь:

g = 1.68 м/с^2

Ответ:

Дано:                                                         Знайти:

M = 7.3 × 10^22 кг,                                    g = ?

R = 1700 км = 1700 × 10^3 м,

G = 6.67 × 10^(-11) Н × м^2 / кг^2

Знайти:

Формула для знаходження прискорення вільного падіння :

g = G × M / R^2

g = 6.67 × 10^(-11) × 7.3 × 10^22 / (1700 × 10^3)^2 = 1.68 м/с^2