Рівняння руху має вигляд x= -4 + 2t. Визначити: а)Швидкість руху, б) координату через 10с.


Ответы на вопрос

Отвечает Крамлих Никита.

Ответ:

Объяснение:

x= -4+2*t

x(t)=xo+v*t

а) 2 м/с

б) x(10)= -4+2*10=16 м

==================