Допоможіть будьласка 5.51. У каструлю наливають вісім повних склянок холодної води за температури

10 °С і п’ять повних склянок гарячої води за температури 80°С. Яка температура встановиться в каструлі? Теплоємність каструлі не враховуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Ответ: тепло для нагревания

Q1=cm1(T-283)=c*8V*p*(T-283)

тепло для охлаждения

Q2=cm2(T-283)=c*5V*p*(353-T)

Q1=Q2

c*8V*p*(T-283) =c*5V*p*(353-T)

сократим одинаковые величины

8(T-283)=5(353-T)

8Т-2264=1765-5Т

13Т=4029

Т=309.92= 310 К

Т=310-273 =37 С