У каструлю наливають 5 повних склянок холодної води при температурі 14,8°Сі 3 повних склянок

гарячої води при температурі 88,1°С. Яка температура встановиться в каструлі? Теплоємністю каструлі знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Макс.

Ответ:

В каструлі встановиться така температура: T = (6*15+3*90)/(3+6)= (90+270)/9 = 360/9 = 40 градусів.

Объяснение:

постав 5 звезд