У каструлю наливають шість повних склянок холодної води при температурі 15С і три повних скянок

гарячої води при температурі 90С. Яка температура встаноться в каструлі? Теплоємністю каструлі знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Коробейникова Анастасия.

В каструлі встановиться така температура:
T = (6*15+3*90)/(3+6) = (90+270)/9 = 360/9 = 40 градусів.