Провідник, по якому проходить струм 5 А розташований в однорідному магнітному полі з індукцією

0,1 Tл перпендикулярно до магнітних ліній. Яка довжина провідника, якщо магнітне поле діє на нього з силою 0,2 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

Дано:

l = 5A

B = 0,1Тл

a = 90°

F = 0,2 H

L = ?

_______

L = F / (В \times l \times sin \: 90°) = 0,2 / (0,1 \times 5,1) = 0,4 \: m

Ответ: 0,4 м или 40 см