Перша лінза має фокусну вiдстань F, = -20 см, а друга - оптичну силу D_{2} = 2 дптр. Обчисли

оптичну силу системи лінз.

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Егор.

Ответ:

Объяснение:

F₁ = - 20 см = - 0, 20 м

D₁ = 1 / F₁ = - 1 / 0,20 = - 5 дптр

D₂ = 2 дптр

Оптическая сила системы линз:

D = D₁ + D₂ = -5 + 2 = - 3 дптр

Отвечает Кушнер Наталья.

Объяснение:

F1=-20 см=-0,20 м

D1=1/F1=-1/0,20=-5 дтпр

D2=2 дтпр

Оптическая сила системы линз:

D=D1+D2=-5+2=-3 дтпр