. Перша лінза мас оптичну силу D, - 7, 5 дптр, а F_{2} = 40 см. Визнач оптичну силу системи лінз


Ответы на вопрос

Отвечает Таскина Ева.

Ответ:

Объяснение:

D₁ = - 7,5 дптр

F₂ = 40 см = 0,40 м

D₂ = + 1 / F₂ = + 1/0,40 = + 2,5

Оптическая сила системы линз:

D = D₁ + D₂ = - 7,5 + 2,5 = - 5 дптр