У мірну склянку на 500 мл налили забарвлену воду і опустили алюмінієвий кубик зі стороною 4 см Який

стане рівень води у склянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисовская Алёна.

Ответ:

p = m/V ⇒ V = m/p

4*4*4 = 64 см3

500 + 64 = 564 мл