Люди дуже вас прошу допоможіть))))У склянку масою 160 г налили 250 г гарячої води, внаслідок чого у

склянці встановилася температура 90°С. На скільки градусів знизиться температура води, якщо в неї опустили срібну ложку масою 50 г? Початкова температура ложки 20°С, питома теплоємність скла 0,83 кДж/(кг∙К), срібла – 0,21 кДж/(кг∙К).

Ответы на вопрос

Отвечает Ромасєвич Анна.
M1=0.16 кг m2=0.25 кг m3=0.05 кгc1=800 Дж/(кг*С) c2=4200 Дж/(кг*С) c3=250 Дж/(кг*С)t1=90 t2=20 Δt=?===c1*m1*(t1-t) + c2*m2*(t1-t)=c3*m3*(t-t2)800*0.16*(90-t) + 4200*0.25*(90-t)=250*0.05*(t-20)t=89°CΔt=t1-t=90-89=1°C