Знайти кутове прискорення колеса автомобіля радіусом 20 см, якщо автомобіль має прискорення 5 м/с^2


Ответы на вопрос

Отвечает Егеубаева Адия.

Ответ: 25рад/с²

Объяснение:

Дано:

а=5м/с²

R=20см=0,2м

=============

ε-?

ε=а/R=5/0,2=25рад/с²