Під час розтягування пружини на 6см виникає сила пружності 1,8Н.Яка сила виникає внаслідок

розтягування цієї пружини на 2,5см
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 0.75H

Объяснение:              k=F1/x1=1.8H/0.06m=30H/m

Дано:                            F2=k*x2=30H/m*0.025m=0.75H

F1=1.8H

x1=6cm=0.06m

x2=2.5cm=0.025m

F2 - ?

ВСЕ СДЕЛАНО ПРАВИЛЬНО ПОСТАВТЕ ЭТОМУ ОТВЕТУ ЛАЙК И СДЕЛАЙТЕ ЛУЧШИМ!

0 1