під час розтягування пружини на 8 см виникає сила пружности 2,4Н. Яка сила виникає внаслідок

розтягування цієї пружини на 2,6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Полина.

Для розв'язання цієї задачі можна скористатися законом Гука, який визначає залежність сили пружності від розтягнення пружини:

F = kx,

де F - сила пружності, x - розтягнення пружини, k - коефіцієнт жорсткості пружини.

Щоб знайти коефіцієнт жорсткості пружини, можна скористатися формулою:

k = F/x.

За відомими значеннями можна обчислити коефіцієнт жорсткості:

k = 2.4 Н / 0.08 м = 30 Н/м.

Тепер, застосовуючи цей коефіцієнт до нового значення розтягнення пружини, можна знайти нову силу пружності:

F = kx = 30 Н/м * 0.026 м = 0.78 Н.

Отже, сила пружності, що виникає внаслідок розтягування пружини на 2,6 см, становить 0,78 Н.

Отвечает Гуцан Никита.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі ми можемо скористатися законом Гука:

F = k * x,

де F - сила пружності, k - коефіцієнт жорсткості пружини, x - величина деформації.

Закон Гука передбачає, що сила, яка виникає внаслідок розтягування пружини, пропорційна величині її деформації. Коефіцієнт пропорційності k є характеристикою жорсткості пружини і визначається її конструкцією та матеріалом.

За умовою задачі, при розтягуванні пружини на 8 см сила пружності дорівнює 2,4 Н. Тобто:

2,4 Н = k * 8 см

Звідси можна визначити коефіцієнт жорсткості пружини:

k = 2,4 Н / 8 см = 0,3 Н/см

Тепер можна використати цей коефіцієнт жорсткості, щоб визначити силу, яка виникає при розтягуванні пружини на 2,6 см:

F = k * x = 0,3 Н/см * 2,6 см = 0,78 Н

Отже, сила, яка виникає внаслідок розтягування пружини на 2,6 см, дорівнює 0,78 Н