Визначте скільки часу пройде на космічному кораблі який рухається зі швидкістю 0,99с, якщо на землі

минуло 20 років? Сильно нужно полное решение​

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Артем.

Объяснение:

дано

Т=20

v=0,99c

t-?

t=T/v1-v2/c2= 20/√1-0,99c=141,84