Який час пройде на Землі, якщо в космічному кораблі, який рухається в космічному просторі відносно

Землі із швидкістю 0,8с. минуло 50 років?​

Ответы на вопрос

Отвечает Grieger Jennifer.

Ответ:

Tк = Tз * sqrt(1 - (v/c)^2)

Tк - час в космічному кораблі

Tз - час на Землі

c - швидкість світла

sqrt - квадратний корінь

v = 0.8с

Tз = Tк / sqrt(1 - 0.8^2) = 21 / 0.6 = 35 років