4. Тиск гусеничного трактора на грунт становить 27 кПа? Що це означає? З якою силою трактор тисне

на ґрунт, якщо площа, на яку спираються його гусениці, становить 2,9 м квадратних​

Ответы на вопрос

Отвечает Чоповці Юля.

Ответ:Дано:

P=27кПа=27000Па

S=2.9мквадратних

F-?

Объяснение:

P=F\S

F=P*S

F=27000*2.9=78300H

Відповідь:трактор тисне на грунт із силою 78 300 H