Помогите пожалуйста!!! Срочно!! Тиск гусеничного трактора на грунт становить 45 кПа. Що це означає?

З якою силою трактор тисне на грунт , якщо площа, на яку спираються його гусениці становить 1,5 м2(это квадрат)?НУЖНО РЕШИТЬ КАК ЗАДАЧА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Злата.
P=F/S
F=p*S
F=45000*1,5=67,5 H