Помогите пожалуйста!!! Срочно!! Тиск гусеничного трактора на грунт становить 45 кПа. Що це означає?

З якою силою трактор тисне на грунт , якщо площа, на яку спираються його гусениці становить 1,5 м2(это квадрат)?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Алина.
F=p*S
F=45000*1,5=67500 H