8. Виконуючи лабораторну роботу учень рівномірно тягне вздовж поверхні столу брусок, прикладаючи

силу 1,7 H, спрямовану горизонтально. Яка маса бруска, якщо коефіцієнт тертя ковзання між бруском і столом складає 0,25? срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Ваня.

Ответ:

0,68кг

Объяснение:

F=1,7H

ŋ=0,25

q=10Н/кг

m-?

m=N/q=6,8/10=0,68кг

N=F/ŋ=1,7/0,25=6,8H