Виконуючи лабораторну роботу учень рівномірно тягне вздовж поверхні столу брусок, прикладаючи силу

1,7 H, спрямовану горизонтально. Яка маса бруска, якщо коефіцієнт тертя ковзання між бруском і столом складає 0,25? срочно задача розписана дано:​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ксения.

Дано:

Fтер=1,7 Н

μ=0,25

g≈10 Н/кг

m-?

Розв'язання:

Fтер=μN => N=Fтер/μ=1,7/0,25=6,8 Н

N=mg => m=N/g=6,8/10=0,68 кг

Відповідь:m=0,68 кг.