А допомогою динамометра рівномірно тягнуть кубик по горизонтальному столу. Визначити масу кубика,

якщо сила тертя становить 6 Н, а коефіцієнт тертя між столом та кубиком - 0,25. g=10 Н/ помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черневский Ваня.

Ответ: 2,4кг

Объяснение:

Дано:

F=6Н

μ=0,25

g=10Н/м

----------------

m-?

F=mgμ

m=F/(gμ)=6/(10*0,25)=2,4кг