Під дією якої сили, напрямленої вздовж осі стрижня радіусом 0,2 см, у ньому виникає напруга 150

МПа?

Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

Ответ:

Объяснение:

R = 0,2 см, = 0.002 м

Р =  150 МПа = 15*10^7 Па

F= ?

S = п*R^2

P = F/S

F = P*S = 15*10^7 * 3.14*0.002^2 = 1884 H