Під дією якої сили, напрямленої уздовж осі закріпленого стержня, у ньому виникає механічна напруга

1,5∙108 Па? Радіус стержня 0,2 см. ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ!

Ответы на вопрос

Отвечает Ляховская Ника.
Дано:
P=1.5*10^8 Па
R=0.2 см (0.002м)
Решение:
S=пR^2=3,14*0.002=0.00628
P=F\S
F=P*S=1.5*10^8*0.00628=0.00942*10^8=0.942*10^6 ньютона
Так вроде