Определите массу груза, что был снят с кубика, плавающего в воде, если его осадка уменьшилась на

5,5 см, а площадь поверхности куба 50 см в квадрате? Плотность воды 1000 кг/м? Ответ запишите в граммах с точностью до десятого значения. Помогите срочно пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабловский Вадим.

Ответ:

Запишемо рівняння у разі, коли вантаж знаходиться на кубику. Fт0+Fт=Fa;g(m0+m)=qжVп1g, де m0 і m - маси кубика і вантажу, q-щільність рідини, а Vп-занурений у рідину об'єм тіла. Тепер запишемо рівняння для випадку, коли вантажу немає на кубику, тоді m0g=qVп2g. Віднімемо з першого рівняння друге. Тоді m=q(Vп1-Vп2).Т.к осаду зменшилася, то h2-h1=-16,7 cм=-0,167м, отже:

Vп2=Sh2=S(h1-0,55), а Vп2=Sh1, тоді:

m=0,55qS=1000*0,55*0,005=2,75 (кг)

Объяснение: