Яку потужність розвиває важкоатлет, якщо за 3 секунди підіймає на

висоту 2 м штангу вагою 1346 Н? Округли відповідь до 3 знаків після коми.Відповідь: важкоатлет розвиває потужність яка дорівнює  кВт. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тажадин Диас.

Ответ: 0,897кВт

Объяснение:

Дано:

t=3c

h=2м

P=1346Н

---------------

N-?

N=A/t=Ph/t=1346*2/3=897,333Вт=0,897кВт