Площа поперечного перерізу мідного дроту дорівнює 2 мм2. Визнач його масу, якщо відомо, що довжина

становить 10 метрів. Розв'язок поясни.

Ответы на вопрос

Отвечает Блажевич Татьяна.

Ответ:

178г.

Объяснение:

S=2мм²=0,000002м²

l=10м

р=8900кг/м³

m-?

V=S×l=0,00002м³

m=V×p=0,178кг.