1. Щоб зрушити з місця холодильник вагою 800 Н, необхідно прикласти силу 400 Н. Знайти

коефіцієнт тертя ? 2. Автівка масою 15 т рушає з місця із прискоренням 0,7 м/с2, коефіцієнт опору руху дорівнює 0,03. Знайти силу ваги ?3. Визначте вагу студента масою 65 кг який стоїть на підлозі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Дарья.

Ответ: 0,5; 15кН; 650Н

Объяснение:

Дано:

Р=800Н

F=400Н

-------------

μ-?

F=Рμ

μ=F/Р=400/800=0,5

Дано:

m=15т=15000кг

а=0,7м/с²

μ=0,03

-------------

F-?

F=ma+μmg=15000*0,7+0,03*15000*10=15000Н=15кН

Дано:

m=65кг

g=10Н/кг

--------------

Р-?

Р=mg=650*10=650Н