Знайти силу струму, яка протікає через лампу кишенькового ліхтарика, якщо її опір становить

 200 Ом, а напруга акумулятора 5  В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Відповідь: 25 мА

Пояснення:

U= 5 В                   I= U/R                І=5/200=0,025 А

R= 200 Ом  

__________

I - ?

Отвечает Буркитбаев Азамат.

Ответ:

1) Напруга в мережі 220В.Визначте силу струму в спіралі електроплитки, що має опір 44Ом.

2) Визначте опір електричної лампи, сила струму в якій 0,5А, за напруги 120В.

3) Визначте напругу на кінцях провідника опором 30 Ом, якщо сила струму в провіднику 0,6А.

4) Чому дорівнює опір спіра електричної лампи, якщо на її поколі написано: 6,3В; 0,22А?

5) Яку напругу треба прикласти до провідника опором 250Ом, щоб у провіднику була сила струму 0,3А?

6) Визначте силу струму в реостаті опором 600Ом, якщо до нього прискласти напругу 12В.

Объяснение: