Який питомий опір дротини завдовжки 8,0 м і площею перерізу 2,0 мм², якщо її опір 1.68 Ом? Виразити

цю величину в одиницях ⁰С ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лопушанська Аліна.

Ответ: 0,42 Ом*мм²/м

Объяснение:

Дано:

l=8м

S=2мм²

R=1,68 Ом

------------------

ρ-?

R=ρl/S

ρ=RS/l=1,68*2/8=0,42 Ом*мм²/м