7. За який час заряд 5 Кл проходить через поперечний переріз мідної дротини завдовжки 120 м з

площею перерізу 0,12 мм², якщо напруга між кінцями дротини дорівнює 1,7 В? Питомий опір міді 1,7 - 108 Ом м.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Женя.

Ответ:

I = V/R,

Опір дротини можна знайти за формулою:

R = ρ*l/S,

Підставляємо дані в формули:

R = ρ*l/S = (1,7 x 10^-8 Ом м) x (120 м) / (0,12 мм² x 10^-6 м²) = 0,17 Ом

I = V/R = 5 кулон / 0,17 Ом = 29,4 А

Q = I x t

5 кулон = 29,4 А x t

t = 5 кулон / 29,4 А = 0,17 с

заряд 5 кулон проходить через поперечний переріз мідної дротини завдовжки 120 м з площею перерізу 0,12 мм² за 0,17 с при напрузі 1,7 В.

Объяснение:\